رژلب جامد شاین دار هدی بیوتی در ارایشی گناوه

رژلب جامد شاین دار هدی بیوتی Huda Beauty : بازرگانی داهاتو (https://daha2.com/ ) را با قیمت مناسب و کیفیت عالی از این فروشگاه تهیه کنید رژلب های جامد بیشترین مصرف و کار برد را در بین مصرف کننده گان دارند ودلیل این همه محبوبیت استفاده سریع و آسان و حمل راحت این دسته از رژلب ها می باشد و همیشه شرکت های بزرگ آرایشی در بین محصولات خود حتما رژلب های جامد را دارند و به خاطر استفاده بیش از حد رژلب ها جامد توجه بیشتری بر روی این محصول دارند . برند نام آوازه هدی بیوتی در جدید ترین محصولات خود رژلب شاین جامد هدی بیوتی را به بازار عرضه کرده است که از کیفیت بسیار بالای برخوردار است و به خاطر شاین موجود در این دسته از رژلب ها طرف داران زیادی را دارد. در ادامه فروشگاه اینترنتی گناوه به تشریح مختصری از این رژلب پر طرف دار خواهد پرداخت.

رژلب جامد شاین دار هدی بیوتی 

معرفی محصول رژلب جامد شاین دار Huda Beauty

جدیدترین رژلب های جامد هدی بیوتی رژلب شاین دار جامد است که دارای بافتی بسیار نرم ومخملی می باشد، ماندگاری این رژلب بر روی لب ها با وجود اینکه یک رژلب جامد می باشد بسیار بالاست و در طول این مدت مواد رژلب بر روی لب ها پوسته پوسته و خشک نمی شود و همواره نرم و به حالت اولیه خود باقی می ماند. رنگ بندی رژلب شاین دارهدی بیوتی دوازده رنگ مختلف و متنوع است که برای سلیقه ها مختلف و انواع تن آرایش قابلیت استفاده را دارد وجود شاین دراین رژلب باعث می شود که آرایشی لب براق و جذابیت بیشتری بر روی لب ها خود احساس کنید.

شاید برای بسیاری از افرد سوال پیش بیاید که وجود شاین در بین بافت های رژلب سبب شود که بر روی لب ها حالت نرمی و روانی نرمال خود را نداشته باشد، در جواب این سوال پیش آمده باید بگوییم که وجود شاین هیچ تاثیری بر روی کارایی این رژلب نداشته وفقط این رژلب را بیشتر زیبا کرده و مثل یک الماس بر روی لب ها می درخشد.

رژلب جامد شاین دار هدی بیوتی در ارایشی گناوه

مشخصات رژلب جامد شاین دار Huda Beauty

میزان مانگاری و مقاومت رژلب جامد شاین دار هدی بیوتی در برابر آب بسیار بالا و قابل تمجید است. از ویژگی های خوب رژلب جامد شاین دار هدی بیوتی سبک بودن آن بر روی لب ها است و موقع استفاده آن لب ها هیچ گونه احساس سنگینی و خشکی را نخواهند داشت. رژلب های جامد هدی بیوتی دریک بسته دوازده عددی و سه تا سه تا باهم در یک پک می باشند. پوکه نگهداری کننده این رژجامد پلاستیکی و به رنگ سفید است، درب این پوکه برای بهتر دیده شدن رنگ های رژلب شفاف می باشد

  • برند: HUDABEAUTY
  • با ماندگاری عالی
  • پوشش دهی بالا
  • بسیار سبک روی لب
  • دارای رنگ های زیبا
  • دارای پک زیبا مناسب هدیه دادن
  • بسیار شیک و مجلسی
  • رنگبندی ۱۲ تایی
  • جلوه شاین و بسیار زیبا

رژلب جامد شاین دار هدی بیوتی در ارایشی گناوه

جمع بندی محصول رژلب جامد شاین دار Huda Beauty

رژلب جامد اکلیل دار هدی بیوتی یک رژلب جامد با ماندگاری دوازده ساعته بوده و دارای بافتی بسیار نرم و سبک است، وجود شاین در این رژ سبب جذابیت بیشتر رژ بر روی لبها می گرد. این رژلب جامد شاین دار مخصوص عروسی ها و میهمانی های طراحی شده وتنوع در رنگ بندی این محصول باعث میشود که در بین انواع سلیقه ها محبوب واقع شود. رژلب جامد شاین دار هدی بیوتی در طول مدتی که بر روی لب ها قرار دارد همواره نرمی لب ها را حفظ کرده وهیچ گونه سنگینی بر روی لب ها احساس نمی شود.

توصیه ارایشی گناوه 

برای نگهداری و طول عمرهر چه بیشتر رژلب های جامد حتما دور از نور مستقیم  خورشید  و گرمای شدید نگهداری کنید چون این دو عامل هردو باعث واکنش در ساختار رژلب میشود وموقعی که ساختار ظاهری آن تغییر کند یعنی درون رژلب واکنشی انجام شده است و توصیه می شود در رژلب های که به واسطه گرما دوچار تغییرحالت شده اند را به هیچ وجه استفاده نکنید چون احتمال دارد  پوست لب ها به آن حساسیت پیدا کند.

لینک مرتبط :