سرم هیالورونیک اسید OZNATURALS

سرم هیالورونیک اسید OZNATURALS  : ارایشی گناوه (https://arayeshigenaveh.com/ ) یکی از معتبر ترین سایت های فروش در ایران بشمار میرود که همواره در تلاش است که بهترین محصولات ایرانی و خارجی را در بازار عرضه کند . سرم هیالورونیک اسید اوزنچرالز OZNATURALS کاملا گیاهی موثرترین سرم ویتامین سی بوده که بر سلامت و شادابی پوست بسیار تاثیر گذار است.این سرم با اثری 60 برابر قوی تر و ماندگاری طولانی تر از دیگر انواع ویتامین C می باشد و در درمان آسیب هایی مانند چروک ، شل شدن و افتادگی پوست ، لک های ناشی از آفتاب ، استرس ، مواد شیمیایی و انواع آلودگی کاربرد بسیار موثری دارد.

سرم هیالورونیک اسید OZNATURALS

ویژگی و مشخصات سرم هیالورونیک اسید OZNATURALS

 • برند OZNATURALS
 • نرم کننده پوست
 • کاملا طبیعی
 • سرشار از  مواد مغذی برای پوست
 • مناسب برای لکه جوش ، جوانسازی و شادابی پوست
 • ساخت امریکا
 • موثرترین سرم ویتامین سی
 • دارای آنتی اکسیدان قوی

سرم هیالورونیک اسید OZNATURALS

هیالورونیک اسید مولکولی جادویی در صنعت زیبایی

تا به حال از خود پرسیده اید که چرا پوست کودکان آنقدر نرم و لطیف است؟ دلیل آن وجود هیالورنیک اسید فراوان در پوست آنهاست. هیالورونیک اسید برای پوست نقش بسیار مهمی در زیبایی و جوانی دارد. اسید هیالورونیک بطور طبیعی در بدن وجود دارد ولی با افزایش سن، میزان آن در پوست کاهش می یابد.

هیالورونیک اسید یک ماده شیمیایی آلی است که بطور طبیعی در بدن انسان وجود دارد. این ماده همان بافت همبند و نرم غضروف های بدن، بخش زجازیه چشم و بخش نرم پوست است. لذا کاربرد فراوانی در پزشکی دارد. مثلا در درمان بیماریهای مفصلی و بیماریهای چشم کاربرد فراوانی دارد. همچنین از هیالورونیک اسید برای جراحی های زیبایی استفاده می شود.

سرم هیالورونیک اسید OZNATURALS

هیالورونیک اسید چه کاربردی برای انسان دارد؟

امروزه هیالورونیک اسید در تزریق های زیبایی مثلا برای پر کردن خط اخم و خط خنده، برای پر کردن سینه یا باسن، برای برجسته کردن لب و گونه بکار می رود. این تزریق های زیبایی تا حدود ۸-۱۰ ماه دوام دارد و بعد این ماده جذب می شود و دیگر بصورت برجسته دیده نمی شود.

پوست انسان نیز مقدار فراوانی هیالورنیک اسید دارد و همین ماده سبب می شود پوست نرم و گوشتی باشد. اما ای کاش که مقدار هیالورونیک اسید در پوست کم نمی شد! متاسفانه با افزایش سن، مقدار این ماده در پوست کم می شود و پوست به سمت پیر شدن می رود. بنابراین برای بازیابی جوانی و طراوت پوست باید این ماده را را به پوست بازگردانیم. خشکی پوست، شوره سر، خشکی چشم ها و خشکی لب و شل شدن پوست با پیری پوست همراه است ؛ زیرا مولکول های سالم در پوست ما برخی از توانایی خود را برای اتصال و حفظ آب را از دست می دهند. این نه تنها باعث خشکی می شود ، بلکه حجم پوست را کاهش می دهد .  پیری پوست از طریق پیری ذاتی و پیری بیرونی به وجود می آید ، به این معنی که تماس روزانه ما با آلاینده ها و تماس پوست و چشم با اشعه UV ، همراه با “روند طبیعی پیری” ، ارتباط سلول پوست با پروتئینهای بدن را کم میکند و تخریب پوست را حاصل میشود .

سرم هیالورونیک اسید OZNATURALS

توانایی منحصر بفرد هیالورونیک اسید چیست؟

مهمترین خصوصیات هیالورونیک اسید، توانایی جذب و نگهداری بالای آب است. همین عامل باعث می شود پوستی که به میزان کافی هیالورونیک اسید داشته باشد، عاری از چروک باشد. هیالورونیکیک ماده بسیار ارزشمند برای جوانی پوست است که پزشکان متخصص پوست ارزش آن را می دانند و استفاده های زیادی در بازیابی زیبایی افراد از آن می کنند.

تحقیقات نشان داده است که هیالورونیک اسید بهترین ماده برای آبرسانی به پوست است. هیالورونیک  توانایی آن را دارد که تا ۸ برابر وزن خود، آب درون خودش نگه دارد. به همین جهت، بهترین دوای درد پوستهای خشک و کم آب می باشد. پوستی که آب خود را از دست بدهد، چروک می شود و در واقع پوست پیر محسوب می شود. هیالورونیک اسید آب از دست رفته پوست را به آن باز میگرداند و به همین دلیل چروکهای پوست را باز می کند. جالب است بدانید اسید هیالورونیک یک “ماده مغذی هوشمند” است این بدین معناست که اسید هیالورونیک می تواند با درنظر گرفتن شرایطی مانند رطوبت هوا، مقدار رطوبت مجذوب را تنظیم کند. بطور مثال در شرایط آب و هوایی مرطوب که پوست به آبرسانی کمتری نیاز دارد، مقدار متناسب مورد نیاز آب برای پوست جذب میکند.

سرم هیالورونیک اسید OZNATURALS

نیاز افراد دارای پوست چرب به هیالورونیک اسید

افرادی که پوست چرب دارند نباید تصور کنند که پوستشان به آبرسانی نیاز ندارد. آبرسانی برای هر نوع پوستی ضروری است. شرکتهای آرایشی و بهداشتی برای آنکه انواع پوست از مزایای آبرسانی هیالورونیک اسید بهره مند شوند، محصولات حاوی هیالورونیک اسیدشان را در بافتهای مختلف ارائه می دهند. بافتهای مختلف بصورت کرم، سرم و لوسیون می باشد. افرادی که پوست چرب دارند، می توانند با انتخاب سرم ها از این ماده حیاتی پوست استفاده کنند.

سرم هیالورونیک اسید OZNATURALS

بهترین زمان مصرف کرمهای حاوی هیالورونیک اسید

محصولات آرایشی و بهداشتی حاوی هیالیرونیک اسید می بایست بر روی پوست تمیز استفاده شوند تا جذب موثرتری داشته باشند. بهترین زمان مصرف زمانی است که بیشترین مدت زمان ممکن بر روی پوست بماند. لذا پیشنهاد می شود کرمهای حاوی هیالرونیک اسید شبها قبل از خواب بر روی پوست استفاده شود.

این نوع محصولات می توانند زیر محصولات آرایشی نیز استفاده شوند به شرطی که ده دقیقه قبل از استفاده از کرمهای آرایشی، محصول حاوی هیالورونیک اسید بر روی پوست زده و بصورت کامل جذب شود، سپس از محصولات آرایشی استفاده کرد.

سرم هیالورونیک اسید OZNATURALS

Hyaluronic Acid Facial Serum OZNaturals 30ml 

 • 😊 THE SECRET TO HEALTHY, HAPPY & HYDRATED SKIN: Don’t let dry and damaged skin ruin your confidence! OZNaturals Hyaluronic Acid Facial Serum helps improve moisture levels and nourishes your skin for a more radiant look.
 • ✨ GET BACK YOUR YOUTHFUL GLOW: Say goodbye to fine lines, wrinkles, and other signs of premature aging. With powerhouse ingredients like vit c, vit e, and astaxanthin this hydrating face serum works to promote a plumper, more youthful looking complexion, while helping fight skin damage caused by pollution and stress. Keep everyone guessing your real age!
 • 💧 HELLO HYDRATION: Hyaluronic Acid, also commonly misspelled as hylarounic, hyloranic or hylauric acid, is known for its ability to hold up to 1000 times its weight in water making it the ultimate ingredient for plump and wrinkle-free skin. Our fast-absorbing formula will give you the soft and naturally healthy skin you’ve always wanted.
 • 💖 PERFECT FOR ALL SKIN TYPES: Unlike other face oils and serums, OZNaturals is free from parabens, synthetic dyes, and preservatives. Our unique formula also includes Rose Hips Extract and Green Tea to nourish and protect even the most sensitive skin, including the delicate areas around the eyes and lips.
 • ❄️ COLD PROCESSED BEAUTY WITH CLEAN & POTENT INGREDIENTS: All OZNaturals products are formulated without any added heat or petrochemicals to maintain the potency of the natural key ingredients for a more effective result. Free of synthetic colors, additives, fragrances, parabens, sulfates and stabilizers. Our Cold Processing technology requires much less energy and water consumption and emits less carbon dioxide, providing a smaller carbon footprint.

لینک مرتبط :