ماسک کلاژن دار زیر چشم کریستالی Collagen crystal eye mask

ماسک کلاژن دار زیر چشم دارای کلازن و کریستال است که این دوتا با هم می توانند از چرو ک و سیاهی دور چشم جلوگیری کند و چشمانی گیرا و با نفوذ برای شما به ارمغان بیاورند ودلیل دگیر ان بسبب افزایش سن و کهولت سن قطعا پوست ارتجاح و انعطاف خود را از دست میدهد و شادابی گذشته را از دست می دهد که با استفاده ماسک کلاژن دار زیر چشم میتوان انرا جبران کرد همیشه جوان بود .

 

برای خرید ماسک کلاژن دار زیر چشم کریستالی Collagen crystal eye mask روی متن کلیک کنید

 

کلاژن نوعی پروتئین است که می توان گفت در تمام بدن وجود دارد کلاژن یکی از بهترین پروتئین هایی است که به مراقبت پوست و سلامت بدن کمک می کند. همین پروتئین به بازسازی سلول های مرده پوست کمک می کند اما متاسفانه با افزایش سن، و نور خورشید یا مصرف زیاد قند کلاژن در بدن ما رو به کاهشی می رود و این امر طبیعی است.

با کاهش کلاژن پوست، شل، پرچین و چروک و تیره می شود اما وقتی کلاژن در بدن ما رو به افزایشی برود به پوست ما کمک می کند تا سفتی و یکنواختی خود را حفظ کند و به سلول های آسیب دیده پوست کمک کند. با ما همراه باشید تا یک محصول کاملا گیاهی و غنی شده با کلاژن را به شما معرفی کنیم.

ماسک کلاژن دار زیر چشم کریستالی Collagen crystal eye mask

معرفی و تاثیرات ماسک زیر چشم کریستالی

پوست زیر چشم ما بسیار حساس و آسیب پذیر است به همین خاطر بیشتر از اعضای دیگر صورتمان، پوست زیر چشممان در معرض آسیب و آلودگی قرار گرفته است اگر دقت کرده باشید می بینید که بیشتر مردم زیر چشمشان تیره و یا پر چین و چروک است البته همه این مشکلات نمی توانند به خاطر حساس بودن یا آلودگی باشند گاهی اوقات مشکلات زیر چشم و چین و چروک های اطراف آن به دلیل کاهش کلاژن در بدن و پوست ما است.

فروشگاه اینترنتی سایان سنتر به علاوه این همه توضیحات، به همراه خود یک ماسک کلاژن دار زیر چشم کریستالی برای شما عزیزان آورده است. ماسک زیر چشم کریستالی یک آبرسان قوی محسوب می شود و با کلاژن های طبیعی که از گیاه کاکتوس به همراه دارد می تواند پف های زیر چشم، تورم، قرمزی، چین و چروک و تیرگی های زیر چشم را از بین ببرد.

 

ماسک کلاژن دار زیر چشم کریستالی Collagen crystal eye mask

ماسک زیر چشم حاوی کلاژن طبیعی

ماسک زیر چشم، رنگ سفیدی دارد و شبیه به کریستال است این ماسک یک راه حل بسیار عالی و ساده برای کاهش پف زیر چشم و قرمزی های آن می باشد هنگامی که تیرگی های زیر چشم رو به روشنی و شفافیت می رود و چین و چروک و خطوط های ریز زیر چشم به اتمام می رسند پوست صورت حالت جذاب تری به خود می گیرد و همین تغییرات باعث روشن شدن و جوانی پوست صورت می شود.

ماسک زیر چشم تمام کلاژن و پروتئین های مورد نیاز را در خود جمع کرده و به محض قرار گرفتن روی پوست زیر چشم، مواد و پروتئین ها به داخل پوست نفوذ می کنند و کلاژن سازی را افزایش می دهند که باعث می شود سلول های آسیب دیده زیر چشم، دوباره بازسازی شوند این ماسک سفتی و محکمی زیر چشم را افزایش می دهد و باعث تجدید سلول های زیر پوست می شود.

قرار دادن این ماسک روی پوست زیر چشم، خستگی زیر چشم را هم درمان می کند و باعث می شود پوست زیر چشم ما از حالت بی حالی و بی روحی درآید و دوباره جانی تازه و نو بگیرد همچنین 2 یا 3 بار استفاده از این ماسک در هفته، می تواند تاثیرات خود را روی زیر چشم شما نشان دهد آن گاه متوجه روشن تر شدن زیر چشم خود می شوید.

این ماسک برای انواع پوست مناسب می باشد و هیچ گونه عوارض و حساسیتی در نقاط زیر چشم شما ایجاد نمی کند.

 

ماسک کلاژن دار زیر چشم کریستالی Collagen crystal eye mask

ماسک دور چشم به طور موثر باعث موارد زیر میگردد:

 

 • رفع خستگی مزمن عضلات اطراف چشم
 • افزایش قوام پوست
 • کاهش تولید خطوط ظریف اطراف چشم
 • درمان چروک ریز و کناره خارجی چشم
 • کاهش تورم زیر چشم
 • کاهش حلقه تیره دور چشم
 • ماسک زیر چشم طلا کلاژن بعلت خواص آنتی اکسیدان و افزایش خونرسانی و متابولیسم سلولی در اطراف چشم ها سبب افزایش ساخت کلاژن و بهبود الایتیسیته پوست (انعطاف پذیری) و نرمی پوست میگردد
 • روشن کننده پوست دور چشم

روش استفاده از این ماسک:

 • قبل از استفاده صورت خود را با آب گرم شستشو دهید
 • ماسک را در زیر چشم قرار داده و چند ضربه آرام به آن وارد کنید تا سبب چسبیدن و نفوذ بهتر مواد بیولوژیک به داخل پوست شما شود.
 • مازاد مایع داخل بسته را به سایر نقاط صورت بمالید
 • بهترین زمان استفاده از ماسک زیر چشم طلا کلاژن قبل از خواب و یا در زمان استراحت و بین 15 تا 30 دقیقه در روز میباشد
 • دفعات استفاده از این ماسک بسته به پوست شما بین 10 تا 15 روز بستگی دارد که این دوره به تناوب قابل تکرار است

نکات قابل توجه:

 • از ورود مواد به داخل چشم جلوگیری نمایید
 • از دسترس اطفال دور نگه داشته شود
 • در محل خنک نگهداری شود