چه نوع آرایش با رنگ موی مسی داشته باشیم؟

آرایش با رنگ موی مسی

رنگ موی مسی رنگ زیبا و جذابی است ولی انتخاب رنگ‌های مناسب آرایش رنگ موی مسی، امکان دارد قدری سخت باشد، که با خواندن این نکات این مشکل شما رفع می‌شود.

آرایش برای موهای مسی چگونه باشد

رنگ رژ لب

مو قرمزها نباید رژ لب قرمز استفاده کنند، ولی اغلب رنگی روشن‌تر از قرمز آتشین بهتر است، یا رژ لب تیره‌تر و نه زیاد درخشان.

 

فونداسیون درست استفاده کنید

چنانچه شما پوستی تیره‌ است و موهای قرمز دارید، به فونداسیون تیره‌تری نیز نیاز خواهید داشت، ولی چنانچه پوستی بسیار روشن دارید، صورتی روشن‌تر یا هلویی انتخاب کنید. فکر نکنید که همه‌ی مو قرمزهایی که پوستی روشن دارند به پوشش دو برابر احتیاج دارند، می‌توانید، چند رنگ گوناگون را امتحان کنید تا بهترین مورد را تعیین کنید.

 

آرایش با رنگ موی مسی,ارایش متناسب با رنگ موی مسی,چه نوع آرایش با رنگ موی مسی داشته باشیم

آرایش برای موهای مسی چگونه باشد

 

سایه چشم

از زدن سایه چشم اکلیلی خودداری کنید، از آنجایی که موهای شما دارای رنگی شفاف یا سیر است، نباید چشمانتان رقیبی برای موهای شما شود. می توانید سایه‌های طبیعی و مات استفاده کنید.

 

موهای قرمز سبب می شود تا چشمانتان بیشتر خودنمایی کند، بنابراین در کل سایه چشم را نادیده نگیرید، ولی رنگ مناسبی انتخاب کنید و به طور درست آن را به کار ببرید تا چشم‌هایتان زیبا شوند. سایه روشن بژ یا صورتی استفاده کنید تا به چشم‌هایتان شفافیت بدهد.

 

ابروها

چنانچه موهایتان را رنگ کرده‌اید، بهتر است که ابروهایتان را هم رنگ کنید، تا در برابر قرمزی موهایتان ساز مخالف نزنند. اگر خودتان موهایتان را رنگ کرده‌اید، در مورد رنگ کردن ابروهایتان خیلی احتیاط کنید، و فقط ۱۰ دقیقه ابروهایتان را پوشش دهید.

 

آرایش با رنگ موی مسی,ارایش متناسب با رنگ موی مسی,چه آرایشی با رنگ موی مسی داشته باشیم

چه نوع آرایش با رنگ موی مسی داشته باشیم

 

رژ گونه‌ی

بیشتر مو قرمزها به جای صورتی و هلویی با سایه‌ها و رژ گونه‌های مسی بسیار زیبا می‌شوند. رنگ مسی صورت شما را گرم نشان می دهد.

 

شامپوی مخصوص موهای رنگ شده

رنگ قرمز سریع ازبین می رود، پس چنانچه موهایتان رنگ شده است، میان هر بار رنگ کردن از شامپوهای مخصوص موهای رنگ شده استفاده کنید. استفاده از این شامپوها شفافیت رنگ موهایتان را حفظ خواهد کرد.

 

آرایش با رنگ موی مسی,ارایش متناسب با رنگ موی مسی,آرایش برای موهای مسی چگونه باشد

آرایشی با رنگ موی مسی داشته باشیم

 

با رنگ‌های آرایشتان بازی کنید

مو قرمز بودن به این معنی نیست که شما باید برای آرایشی تان تنها برخی رنگ‌های محدود استفاده کنید، می توانید رنگ‌های گوناگون را امتحان کنید. خط چشم سرمه‌ای، یا سایه چشم گوجه‌ای یا مسی را برای به دست آوردن چهره ای زیبا امتحان کنید.

 

به جای فونداسیون از مرطوب کننده های رنگی استفاده کنید

چنانچه رنگ پوستتان روشن است، مثل بسیاری از مو قرمزها، آنرا نپوشانید! به جای استفاده از فونداسیون، مرطوب کننده های رنگی استفاده کنید، تا در کنار داشتن صورتی صاف، به جای پوشاندن فونداسیون روی پوستتان آنرا مرطوب کرده باشید!

 

آرایش با رنگ موی مسی,ارایش متناسب با رنگ موی مسی,آرایش برای موهای مسی چگونه باشد

ارایش متناسب با رنگ موی مسی

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته